Ada Masalı 8.Bölüm Önizleme

REKLAMLAR

Ada Masalı 8.Bölüm Önizleme hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. STAR TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Ada Masalı dizisinin yeni bölümü 10 Ağustos Salı akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Ada Masalı bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/a1pmu

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti

Poyraz, kendisine bunca zamandır yalan söylemiş olan Haziran’a karşı öfkeyle doludur. Haziran ise yaptığı kötülüğü telafi etmekten başka bir şey düşünmez. Haziran, otelden gitmeyecektir ve Poyraz istese de istemese de onunla çalışmaya mecburdur… Ancak, Poyraz Haziran’ı yıldırmaya kararlıdır. Haziran’ı istemeyen sadece Poyraz değildir. Poyraz’ın öfkesinin altında bir de aşk acısı yattığını fark eden Aliye de panikler ve Haziran’a karşı harekete geçer. Olan biteni farkında olan Zeynep de kızını kimseye ezdirmeyecektir. Aliye’nin hamlelerine karşı Zeynep’in de bir planı vardır. Diğer taraftan, İdil babasının evlenmek istediği kadının kim olduğunu öğrenmeye kararlıdır ve bu kararlılık büyük krizlere neden olacaktır. Halen Ada’yı terk etmemiş Hakan ise daha da hırslanır ve gözü kara bir şekilde hem Poyraz’ın hem de Haziran’ın yaralarını deşmek için elinden gelen her şeyi yapar...

2 Yorum Var

  1. Gul

    4 Ağustos 2021 - 06:28

    Babaanneni tekrar uyutun😒 Neden hep kötü rollerde yer alıyor bu oyuncu yaa😡

  2. Anonim

    3 Ağustos 2021 - 23:01

    Çok farklı bir ton yakaladılar ve lütfen aşiret dizileri kıvamında ben yaşarken birlikte olamazlar olayına girmesinler. Çekilen mekanlar enfes! Biraz olayı romantik komediye çevirip bu bağrışmalardan uzaklaşabilirler mi acaba?? Zeynep ve İdil’in babasından çok komik sahneler çıkar. Adam aşık ama İdil bunu duyduğunda hayatının şokunu yaşayacak. Bu bağrışma olayında Poyraz ve Haziran birlikte olamazlar dendiğinde üzgünler. Poyraz bu defa sert kayaya çarptığını ve Haziran’ın onu bırakmadığını anlayacak. Umarım çok uzatmadan birlikte olurlar. Aliye karakterini sürekli bağırtmasalar ne iyi olacak.

© 2021 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.