Ada Masalı 6.Bölüm Fragmanı

REKLAMLAR

Ada Masalı 6.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. STAR TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Ada Masalı dizisinin yeni bölümü 27 Temmuz Salı akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Ada Masalı bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/r4p28

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti

Aliye’nin uyanması bütün Ada halkında sevinç yaratır. Poyraz’ı daha önce hiç bu kadar mutlu görmeyen Haziran ise Aliye’nin o uyurken ona anlattıklarını hatırladığından korkmaktadır. Otel, ilk müşterilerini ağırlarken elbette aksaklıklar olacaktır. Ancak öyle bir müşteri gelir ki, bütün ekibi canından bezdirir. En nihayetinde kovulur. Asıl sorunsa o otelden ayrıldıktan sonra başlar. Rezervasyonlar iptal olur. Acenteler, bu tavırdaki bir müessese ile çalışmayacaklarını açıklarlar. Haziran ve Poyraz’ın bir yolunu bulup, bu badireyi de atlatmaları gerekmektedir. Bu sırada Poyraz, Haziran’a duygularını açmakta kararlıdır.

1 Yorum Var

  1. Anonim

    20 Temmuz 2021 - 15:18

    Dizi Ay Yapım kalitesiyle farkını gösteriyor. Bir farklılık yapıp Haziran’ın Poyraz’ın fabrikasını sabote ettiğini hemen dökseler ortaya tadından yenmez. Dizi tarihinde bir ilk olur ve çok da güzel olur. Sanıyorum babaannesi Haziran’ı tanıyana kadar bu işi onun yaptığını söylemeyecek. Bu dizide ha öğrendi ha öğreniyor stresi yerine bence çatışmadan doğan büyük aşk ne güzel olur. Başrollerde ender yakalanan muhteşem uyum var. beni bir tek Hakan karakteri sinir ediyor ama o da sinir olunması gereken biri.

© 2021 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.